<style>.wpb_animate_when_almost_visible{opacity:1;}</style>

Наши Услуги

Realizace Interiéru

Provádíme stavební práce potrebné pro realizace interiéru:

Demolice

Provedeme veškeré bourací práce, jako jsou demolice staveb, demolice konstrukcí a s tím spojené úklidové práce, to vše samozrejme jako komplexní dodávku i s odstranením vzniklého odpadu, trídení, recyklace a ekologické likvidace odpadu v souladu s platnými zákony a predpisy.

Topenárské a instalatérské práce

Provádíme veškeré instalatérské a topenárské práce vcetne dodání materiálu a montáže a vystavení revize. Instalatérské práce zahrnují veškeré druhy prací z oboru kanalizace, topení vcetne podlahového, plynu a vody. Naše spolecnost nabízí profesionálne provedené instalatérské práce od drobných úkonu, až po kompletní rekonstrukce a to jak v rodinných a panelových domech, tak i v prumyslových objektech.

Malířské práce

Malování interiérů bytů, schodišť, kanceláří, škol a průmyslových objektů v libovolné barevnosti, odstraňování tapet a starých maleb, sanace prasklin, různých fleků a nikotinových skvrn. Provádíme malířské a natěračské práce, při kterých používáme jen ty nejkvalitnější nátěrové hmoty a materiály.Celoplošné tmelení a stěrkování

Nabízíme dva druhy tmelení - "pod tapety" a "pro malování". Používáme vysoce kvalitní materiály firem Sheetrock a Knauf. Jsme zaměřeni na zpracování hladkých povrchů pro pro Vaše interiéry.

Sádrokartonárské práce

Sádrokartonářské práce a montáž sádrokartonu provádíme profesionálně a s dlouholetou tradicí. Používáme sádrokarton při úpravách interiérů, rekonstrukcí bytu, kancelářských prostor nebo průmyslových objektů. Se sádrokartony pracujeme rychle, čistě a flexibilně. Díky našim zkušenostem Vám nabídneme různé varianty řešení.

Díky vysoké variabilitě ze sádrokartonu můžeme vytvářet nejen příčky, stropy nebo podhledy. Velmi zajímavě mohou působit zapuštěná světla, či nábytkový systém vytvořený ze sádrokartonu. Problémem není ani vytváření oblouků, či atypických tvarů sádrokartonové příčky - W 111, W 112, W 113, W 115, W 116, W 118 předsazené stěny - W 611, W 623, W 625 sádrokartonové podhledy - D 112, D 113, D 116 podkroví - K 311/3 suché podlahy - F 141, F 142, F 146 kazetové podhledy - AMF, Armstrong, OWA, Ecophon sádrokartonové konstrukce atypických tvarů (oblouky, světelné rampy a jiné).

Zakázkové truhlářství.

Nabízíme kompletní truhlářské služby, zahrnující konzultace, zaměření, zpracování návrhu, výrobu, dopravu a montáž u zákazníka. Vyrábíme na míru včetně atypických rozměrů a tvarů v různém provedení (lamino, dýha, masiv). Interiérový nábytek, kompletní výroba kuchyní, kancelářský nábytek, komletní vybavení prodejen, provozoven a restaurací, exteriérové vybavení.

Ищите качественный и достуный

ремонт для вашего проекта?

Свяжитесь с намиСвяжитесь с нами


Realizace interiérů - ložnice, obývací pokoje, kancelář